Rok zał. 1996

 

Budowa i utrzymanie
sieci światłowodowych

Technika światłowodowa

Instalacje
Technika światłowodowa


Spawanie światłowodów
Mikrokable
Mikrokanalizacje
Pomiary teletransmisyjne
Budowa infrastruktury ziemnej


Kanalizacja teletechniczna
Ruriciągi światłowodowe
Kable energetyczne
Przeciski
Instalacje

Monitoring
Okablowanie strukturalne
Elektryka i energetyka
Instalacje teletechniczne

Wykonujemy instalacje teletechniczne na zamówienie. Przeciągamy kable, przewody ora zmontujemy odpowiednie oprzyrządowanie na potrzeby klienta. Gotowa instalacja wybudowana od punktu A do punktu B trafia w ręce klienta.

Instalacje elektryczne i energetyczne

Wykonujemy także instalacje elektryczne oraz instalacje energetyczne, naziemne jak i napowietrzne. Instalacje elektryczne wykonujemy także w budynkach na potrzeby projektów klientów.

Monitoring

Montujemy systemy monitoringu, włącznie z podłączeniem instalcji elektrycznej oraz z podłączniem do infrastruktury teletechnicznej do zasobów monitoringu. Wykonujemy całkowitą instalację światłowodową, elektryczną oraz informatyczną do wyżej wymienionych obiektów.


Instalacje telewizji kablowej

Wykonujemy instalacjie telewizji kablowych dla sieci osiedlowych, dla dużych dostawców internetowych a także dla tych mniejszych. Instalację wykonujemy w różnych technologiach w zależności od potrzeb klienta.

Okablowanie strukturalne

Wykonujemy okablowanie strukturalne dla sieci osiedlowych. Włączając w to doprowadzenie światłowodu do danego budynku, zamontowanie i pospawanie przełącznicy, a następnie wykonanie instalacji teletechnicznej w kotyrkach w budynkach, na zamówienie klienta.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem